Arian Pars - SIEMENS

درباره ما


شرکت آرین پارس از سال 1385با هدف تامین و گردآوری محصولات اتوماسیون صنعتی از کلیه برند های معتبر جهانی راه اندازی گردید. این شرکت با ایجاد زیرساخت های مطمئن در این زمینه توانسته است اقدام به تامین طیف وسیعی از تجهیزات به صورت تحویل فوری در انبارهای خود نماید. همچنین تحویل سایر تجهیزات در کوتاهترین واحد زمانی از دیگر توانمندی های این مجموعه می باشد. شرکت آرین پارس متعهد به ارایه لیست کاملی از خدمات برای مشتریان خود می باشد. خدمات در قالب سه ردیف خدمات فروش ،خدمات پس از فروش و خدمات فنی و مهندسی تعریف گردیده است:

 

موجودی کالا و سفارش تجهیزات

تامین تجهیزات بصورت تحویل فوری:

با توجه به پوشش نیاز بسیاری از صنایع به تامین سریع تجهیزات اتوماسیون زیمنس،این شرکت اقدام به خرید و نگهداری لیست کاملی از تجهیزات مربوطه در انبار خود کرده است. به همین منظور مشتریان میتوانند با تکیه بر سیستم مجهز انبارداری این شرکت و با قیمت مناسب از این خدمات بهره مند گردند.

تامین تجهیزات بصورت سفارش خرید از خارج از کشور:

این شرکت متعهد به تامین کلیه تجهیزات اتوماسیون صنعتی زیمنس بصورت سفارش خرید از خارج کشور در چارچوب قراردادهای منعقده و رعایت استانداردهای بازرگانی می باشد.

 

 

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا (گارانتی) :

پس از خروج شرکتهای بزرگ نظیر زیمنس از کشور و عدم همکاری این شرکتها در خصوص تجهیزات فروخته شده، این سوال بوجود آمد که آیا تجهیزات فروخته شده شامل گارانتی می باشد؟ این شرکت جزو شرکتهای پیشرو در این زمینه بود که مسئولیت تجهیزات فروخته شده خود را بر عهده گرفت و هم اکنون مفتخریم که اعلام داریم، کلیه تجهیزات فروخته شده از طرف این شرکت شامل خدمات گارانتی یکساله می باشد.

 

خدمات فنی و مهندسی

طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی :

سالها تجربه در زمینه اجرای پروژه های صنعتی، نام این شرکت را بعنوان شرکتی توانمند در اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی و درایو مطرح کرده است . تجربیات این شرکت در همکاری با کارفرمایان مختلف در صنایع فولاد، آلومینیوم، نیروگاه و بنادر کشور نشانگر توانمندی بالای فنی آن می باشد.

 

 امید است با عنایت به موارد یاد شده افتخار همکاری با شما مشتریان گرامی را داشته باشیم .

 


آرین پارس | درباره ما | دریافت کاتالوگ | تماس با ما | تهران - خیابان شهید بهشتی - خیابان کاووسی فر- کوجه آریا وطنی - پلاک 5 واحد چهارم شرقی
تلفن : 88544290 88544291